Zákusky

Nabídka našich zákusků je velmi široká, v současné době vyrábíme něco přes 60 druhů. Ve vitríně jich denně můžete najít kolem 25.

Nejsou však každý den stejné a navíc se snažíme zařadit každý týden alespoň jednu novinku.

Pokud máte své oblíbené a víte o nějaké příležitosti, na které by neměly chybět, neostýchejte se a na určitý den si Vaše favority objednejte, my je určitě pro Vás do výrobního programu zařadíme. Prosíme ovšem, aby to bylo s minimálně týdenním předstihem, výrobu plánujeme velmi pečlivě každý den a hlavně aktuálně k sezóně a prodanému zboží!!! Není v našich silách měnit program ze dne na den, ruce máme celkově jen čtvery a to není jako výrobní linka, která své produkty chrlí ve dne v noci.

V létě v naší vitrině naleznete rovněž koláče, které s letním ovocem k tomuto ročnímu období patří neodmyslitelmě...velké "frgály" s tvarohem, s měruňkami, borůvkami, povidly a hruškami, hraběnčiny řezy, bublaniny....atd atp.

 Kávu,čaj a horké mléko si dejte  u nás, nebo vezměte s sebou. Nabízíme i možnost nechat si vyrobit  na speciální příležitosti i miniverze našich zákusků.

Pokud si objednáte zákusek na posezení, automaticky k němu nabízíme pitnou kohoutkovou vodu zdarma. Každý další objednaný džbán vody je však již zpoplatněn 10 Kč. 

 

Naše zákusky a dezerty jsou vždy a zásadně vyráběny jen z prvotřídních surovin, které nikdy nenahrazujeme levnějšími variantami produktů, nepoužíváme dobarvující ani konzervační látky. Na jejich kvalitu a čerstvost se můžete spolehnout.

Na obrázcích vidíte několik našich typů:

 

 

Malinové tiramisu

čerstvý kakaový korpus, vyšlehané mascarpone a čerstvé maliny 

Pravý americký cheese cake

philadelphia cheese zpracovaný klasickou metodou, koření, máslové sušenky, čerstvé ovoce

Slaný francouzský quiche

francouzská créme fraiche, koření, slanina, olivy (verze s camembertem nebo uzeným lososem) 

Čokoládová roláda se skořicovou pařížskou šlehačkou, karambola a čoko ozdoba 
Čokoládové banánové řezy

Kávové řezy

s lehoučkým ořechovým bezé, krém dvojí chuti i barvy 

Lehká bezé hnízda vylitá čokoládou a naplněná šlehaným mascarpone a čerstvým ovocem

-bezlepkové!