Dorty

 

 

Víme,že o podobě dortů pro výjimečné příležitosti rádi rozhodujete sami. Plně to respektujeme a pokud se na nás se žádostí o jeho přípravu obrátíte, složíme Vám jakýkoli dort dle Vašeho přání. Rozhodnete o korpusu, krému, náplni a samozřejmě i podobě. Můžete přijít i s vlastní inspirací a nebo fotografií či námětem někde nalezeným.

Dorty mohou být samozřejmě i z naší běžné nabídky, ale jejich design lze na Vaše přání i lehce upravit a dát jim slavnostnější podobu.

Na zhotovení dortu JEDNODUCHÉHO, bez marcipánu, neformovaného potřebujeme Vaše požadavky znát 3 DNY PŘEDEM. Na SLOŽITĚJŠÍ pak potřebujeme TÝDEN.

V prodejně je k nahlédnutí i katalog s již realizovanými dorty, kde je nabídka značně rozšířená, jen Vás zde nechceme zahltit přemírou obrázků, ze kterých je takto virtuálně jen těžko vybírat. Aktuální nabídky pak najdete na našich fcb. stránkách pod Cukrárna Dej si, neváhejte a pohlédněte na galerii i tam.

 

Cena: jednoduchý: od 280 Kč/kg ( to znamená pouze korpus a krém bez zdobení ručně dělanou čokoládou, marcipánem a podobně)

           - zdobený čokoládou a ovocem 300 Kč/ kg

           - zdobený marcipánem pouze nahoře 320 Kč/kg

           - celopotažený marcipánem a zdobený 370 Kč/kg

Za toto zvýšení cen platné od 1.5. 2015 se velice omlouváme, ale stalo se nutností po již druhém navýšení cen ořechů a zejména mandlí, které jsou základem marcipánové hmoty.

       

Svatební dorty a dorty vyjímečně složité na zhotovení pak jsou ve zvláštní kategorii a jejich cena je 450 Kč/kg

Objednávku lze provést i telefonicky!!! Přesto upřednostňujeme osobní jednání, je v něm možné uplatnit osobní přístup a bývá zárukou lepšího pochopení na obou stranách. Pokud Vám na termínu zhotovení opravdu záleží, nenechávejte prosím objednání na poslední chvíli, naše výrobna má svou kapacitu a někdy bývá těžké vyhovět opravdu všem, přesto, že se o to snažíme.

Prosíme využívejte telefonní linky v době jejich provozu, to znamená číslo 605 436 700 od 8.00 do 18.30 hod a dílenskou linku 705 214 043 od 7.30 do 15.00 hod. Děkujeme.