Akce

ZMĚNA E-MAILOVÉ ADRESY!!!

zuzanacukrdejsi@seznam.cz

 

 

Dobrý den, upozorňujeme na posun doby otevření ve všední dny na 9.30, ostatní zůstává stejné!

Hlásíme návrat k větrníkům, rumovým koulím, špičkám...prostě klasice podzimních dnů!

Aktuální informace a fotografie dortů najdete na našich facebookovských stránkách Cukrárna Dej si.

 

 

Dovolená od 4.7.- 11.7. 2016  ZAVŘENO!!!!

Od 1.7. 2016 letní provozní doba potrvá do 4.9.2016:     úterý- sobota 11.30-18 hod

                                                                                         neděle            14-18 hod

Objednané zákusky, dorty atd lze pak vyzvednout i mezi 7.00- 11.00 u zadního vchodu cukrárny.

Krásné léto plné slunce a pohody přejeme!!!

 

 

 

 

Vážení zákazníci, jako mnohem praktičtější se nám jeví aktuality a pozvánky zveřejňovat na našich facebookovských stránkách, kde je možné i reagovat na Vaše podněty, požadavky a otázky, než zde. Najdete nás jako Cukrárna Dej si.

 

 

 

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vám oznámit, že jsme 9.12. dali do prodeje všechny přebytky vánočního cukroví a na prodejně je tedy možné si dokoupit libovolné množství z 8 druhů cukroví. Každý druh má svou určenou cenu. Na tyto nelze uplatnit rezervaci, platí, že kdo dříve přijde...

Další naší vánoční nabídkou pro Váš sváteční stůl je možnost objednání dortu Sacher, ve dvou velikostech, nebo marcipánového jablečného dortu, rovněž ve dvou velikostech, s vánočními motivy, které by jistě potěšily Vás i Vaše hosty. Jejich velkou výhodou je, že při vhodném skladování (chlad do 8 stupňů Celsia) je jejich životnost dlouhá! Neobsahují žádné konzervanty!!!

Tradičně také nabízíme možnost objednání jablíčkového, tvarohového nebo povidlového štrůdlu.

Budete-li mít zájem, je možné si také objednat makronkové korpusy k naplnění. Makronky jistě budou ozdobou a netradiční pochoutkou Vašich vánoc.

Všechny zakázky přijímáme do středy 17.12., abychom získali čas na jejich provedení.

Touto cestou přejeme krásné vánoce, jejich prožití v klidu nebo vzruchu, tak, jak si přejete a vyhovuje Vám, hodně radosti a smíchu a pevné zdraví a hodně štěstí v novém roce.

V pondělí 22.12. do 12. hodin bude naposledy v tomto roce otevřena naše prodejna a příznivou zprávou pro všechny naše zákazníky jistě bude i vánoční výprodej všech zákusků za cenu 20 Kč/ks. Přijďte si pro ně!!!

 

 

 

V týdnu od 16.9. začneme přijímat objednávky na vánoční cukroví. Cenu z loňského roku jsme zachovali, 450 Kč za kilogram.Záloha na každou objednávku bude 200 Kč. V nabídce bude 10 druhů, z nichž bude možné si jako každý rok vybrat. Cena se pak odvíjí od množství a ceny jednotlivých druhů. Jejich seznam najdete v cukrárně. Objednávky na vánoční cukroví je třeba provést osobně.

 

 

20.9. od 15 hodin se pokusíme vykouzlit pohodu v podobě pikniku a swingu, jak se již stalo naší tradicí. Přijďte Vy, kteří už to znáte i Vy, kteří chcete trošku vypnout a vyzkoušet i jinou zábavu. Přivítáme Vás velmi rádi!!!Fotografie z poslední akce můžete najít na našich facebookovských stránkách stejně jako reakce účastníků. V případě nepřízně počasí akci o týden posuneme, na 27.9.

 

 

Po létě přichází novinky do našeho sortimentu a to v podobě kynutých koláčů- frgálů. Každý pátek a sobotu u nás nejdete některé z těchto druhů: tvaroh, povidla, borůvky a švestky. Jsou opravdu lahodné a u Vás zákazníků zaznamenaly v průběhu zkušebního období velký úspěch. Neváhejte a přijďte ochutnat!

 

 

 

Krásný začátek léta všem našim příznivcům. Abychom Vás letně naladili, dovolujeme si Vás pozvat na SWINGOVÉ TANEČNÍ ODPOLEDNE a to už velmi brzy 14.6.2014 od 15.hodin. Rádi bychom Vás zaujali nejen atmosférou 30.tých let, ale také naší nabídkou dezertů s letní tématikou, jahody vedou!!!, studenými nápoji jako frapé, káva se zmrzlinou, ovocné ledové tříště, které budou u nás k dostání i po celou letní sezónu.Doufáme, že i v létě nás poctíte svou návštěvou a přízní, neboť bez Vás by to nešlo.

Dovolujeme si však upravit do dobu letních prázdnin (30.6.-31.8.2014) upravit naši provozní dobu. Ve všední dny a v sobotu Vás přivítáme od 11.30-18.00 hodin a v neděli pak od 14.00- 18.00 hodin. Tolik doba oficiální. Ale kdo nás zná už ví, že mimo tyto časy je možná domluva a máme zadní vchod... :-)  Pokud bude zájem si v podvečer poseděti déle...také se nebráníme.

Prostřednictvím těchto stránek Vám chceme popřát krásné a pohodové dny dovolených, voňavé letní zážitky, Vašim dětem hodně energie na prázdninová dobrodružství a spoustu milých setkání na Vašich cestách. Mějte se báječně a přijďte si dát.

 

 

Nabídka Valentýnského překvapení! Nabízíme pro Vás vytvoření Valentýnské makronkové bonboniéry v ručně dělané krabičce( různé barvy a motivy), dárek, který nikde jinde nenajdete. Stačí si jej u nás objednat a to na tlf. čísle 605 436 700, i sms. Bonboniéra bude obsahovat 8 makronek v různých barvách i příchutích. Její cena je 150 Kč. Nabízíme i možnost napsání monogramu na makronku.

 

 

 

 

 

Vážení přátelé a příznivci naší cukrárny, dovoluji si Vám prostřednictvím těchto stránek popřát hodně dobrého v novém roce v jakékoli oblasti Vašeho života. Doufám,že i letos si pro trochu DOBRÉHO najdete cestu i k nám. 

Jelikož se nám nepodařilo prosadit u nás snídaňová menu, upravujeme naši pracovní dobu ve všední dny na 8.30- 18 hodin. Nabídneme Vám opět několik novinek a tou největší je nabídka obložených chlebíčků, zvláště pro ty, kteří sladkému neholdují a doprovázejí své cukrumilovné přátele a rodinu a nemají u nás na výběr. Snad uspějeme. 

Těšíme se s Vámi nashledanou.

 

 

V době vánočních svátků bude mít cukrárna zavřeno, skončíme 22.12, kdy od 16 hodiny proběhne výprodej zákusků á 20 Kč a znovu Vás rádi uvidíme 7.1. od 8.30 hodiny ranní.

 

 

Jako loni i letos pečeme VÁNOČNÍ CUKROVÍ. Bude to tentokráte 9 rozličných druhů, tři nepečené: včelí úly, marcipánové brambůrky a rumové kouličky, šest pečených, 2 typy lineckého,vanilkové rohlíčky, kokosky,vínové,sádlové koláčky. Vše jak jste zvyklí od svých babiček,to znamená ruční práce, poctivé suroviny a fortel.kilogram je za 450 Kč a je možné si od půl kilogramu objednat i jednotlivé druhy,které pak mají vlastní ceny.

Výdej cukroví cca 10 dní před vánocemi.

 

 

 

Od září letošního roku posunujeme naši otevírací dobu ve všední dny na 7.30 min.Doufáme,že tím vyjdeme vstříct i těm,kteří mají rádi k snídani sladké. Snídani včetně teplého nápoje je možné odnést i s sebou. 

Tak přijďte a dejte si!

 

 

 

 ZMĚNA PROVOZNÍ DOBY V DOBĚ PRÁZDNIN:

OD 1.7. 2013 DO 31.8.2013 PLATÍ TATO OTEVÍRACÍ DOBA:

PONDĚLÍ : ZAVŘENO

ˇUTERÝ- NEDĚLE :   14- 19 ( 20) HOD.

                              8-14 HOD OTEVŘENÝ ZADNÍ VCHOD možnost vyzvednutí objednávek nebo dezertů s sebou.

Doufáme,že to bude změna v době léta vítaná, rozhodli jsme se tak po loňských zkušenostech, snad přivítáte možnost si posedět i v podvečer. Těšíme se na Vás.

 

 

 

ROK PRVNÍ

Nechce se nám ani věřit, ale opravdu to bude v neděli 16.6. rok, co si nás první zákazníci našli a ochutnali u nás naše zákusky. Přiznávám, první den to byli hlavně naši přátelé a známí, kteří nás přišli podpořit a povzbudit. Od té doby jsem po nich obojí potřebovala ještě mnohokrát. Musím jim všem poděkovat, že jsou stále naši přátelé, i když to pro ně musel být také náročný čas. Nebyl to lehký rok. Učili jsme se za pochodu a stále tak činíme, bylo hůř a bylo líp,ale co je pro nás nejdůležitější a podstatné, máme mezi Vámi už své věrné, Vy jste se nebáli se za nás postavit a doporučit nás dál, chodíte, ochutnáváte a dáváte najevo svou přízeň, umíte povzbudit a pochválit a to je naše nejvyšší výhra. Chceme i nadále přinášet sladké potěšení do Vašich životů, vynasnažíme se nepokazit si Vámi pracně vytvořenou dobrou reputaci.

Za ni jsem ovšem nesmírně vděčná také svým cukrářkám. Veronice, naši šéfcukrářce, na kterou jsem měla štěstí, že jsem ji vůbec potkala, téhle slečně vděčím za mnoho. Je jí pouhých 21 let, ale je to rozená cukrářka, nebojí se žádného úkolu a práce, má talent od pánaboha, který si pěstuje, má hlavu plnou nápadů a co víc, dokáže je realizovat. Ta druhá dobrá duše našeho podniku je Alenka, zdroj dobré nálady, neskutečného elánu a chuti do práce. Praktická, šikovná a opora v jakékoli situaci. Tenhle tým je můj zlatý poklad.

Nesmím z něj vynechat ani mou pravou ruku v prodejně, Elišku. Eliška toho určitě nenamluví tolik co já, ale o to je rychlejší a praktičtější a neumím si představit, co bych si bez ní počala. I jí patří můj velký dík.

Ráda bych Vás pozvala v neděli 16.6. do cukrárny. Poděkuji každému příchozímu naší specialitou, pravou francouzskou makrónkou, která se stala naším "výrobkem roku" a doufám, že jako ostatní naše dobroty se bude i nadále těšit Vaší přízni.

Všem přeji krásné léto, pohodu, slunce a zdraví. Budeme se na Vás těšit i nadále.

 

 

 

Pro Vás, kteří oslavujete svátek svatého Valentýna chystáme nabídku speciálních dezertů v dárkové podobě. Přijďte se ve čtvtek 14.2. podívat a třeba Vám bude právě pochoutka od nás připadat jako ten nejlepší dárek po Vašeho milého, milou, potěšení pro blízkou osobu. No a pro ty, co Valentýna neslaví, ale rádi si potěšení dopřejí sami, tady budou nejen ony speciality, ale rovněž naše klasická nabídka. Těšíme se na Vás na všechny. Každý den.

 

Vážení zákazníci a příznivci,

dovolujeme si Vás upozornit,že s nový rokem, do kterého Vám přejeme vše dobré,zdraví a štěstí, pozměňujeme  naši otevírací dobu.

Úterý až sobota zůstávají v platnosti, od 10- 18 hodiny,

v neděli bude otevřeno od 14 - 18 hodin. Pondělí se stalo naším zavíracím dnem.

Děkujeme Vám za pochopení.

 

 

 

 

Ještě upozornění na naše vánoční provozní hodiny:

od 28.- 30. prosince budeme mít otevřeno pouze v odpoledne od 14.- 18. hodiny.

Ve dnech 31.12 - 2. 12. bude cukrárna zavřená.

3. 1. otevíráme ve 14. hodin a od 4. 1. se vracíme k našemu běžnému provozu tedy každý všední den a sobotu od 10.- 18.hodiny a v neděli pak odpoledne 14.- 18. 00.

Krásné sváteční chvíle a zdraví a pohodu Vám všem.

 

 

 Vážení a milí zákazníci,

děkujeme za přízeň, kterou nám projevujete a za to, že se k nám vracíte. Přestože jsme stále ještě v "záběhu", ve Vašich reakcích vidíme, že jsme se vydali správnou cestou a že jsme se nemýlili, když jsme usoudili, že rozpoznáte kvalitu a poctivost, které jsou našim hlavním kritériem. Vaše spokojenost je našim cílem a odměnou.

Váš zájem o naše cukroví nás rovněž velmi potěšil a věříme, že splníme Vaše očekávání. Další objednávky už bohužel z kapacitních důvodů nemůžeme přijímat. Pokud nás nepřekvapí předvánoční výrobní frmol, pokusíme se ještě napéct alespoň pár základních druhů navíc a nabídnout je pak k prodeji na váhu. Poprosíme Vás, pokud uvažujete o objednání dortů na svátky, abyste tak učinili co nejdříve, abychom dokázali zorganizovat náš vánoční výrobní program.

Firmám i malým kolektivům můžeme nabídnout napečení dezertů pro jejich vánoční akce, popř. sladkou tečku na konec roku jim přichystat i u nás. Během adventních víkendů se budeme snažit přinést do našeho sortimentu i vánoční speciality, jejichž recepty jsme posbírali všude po světě. Můžete vyzkoušet creme brúlle z Francie, anglický vánoční puding s brandy, slovenský makový štrůdl s višněmi v rumu, atd.

V adventním čase budeme nabízet maminkám s dětmi a případným jiným zájemcům možnost namalovat si u nás perníčky, které budou čekat připravené a upečené,  spolu se zdobícími trubičkami,  na jejich šikovné ruce. Srdečně zveme! 

 

Přejeme Vám všem, aby se Vám dařilo uniknout předvánočnímu shonu a bláznění, a pokud uniknete k nám, pokusíme se pro tu chvíli vytvořit pohodovou a klidnou atmosféru, kde si opravdu odpočinete a potěšíte smysly, chuťové pohárky zvláště.

Pěkný čas Vám všem. 

 

PS: V čase  adventu posloucháme swing i vánoční koledy, ale taneční tradici obnovíme až  v plesové sezoně v lednu.

 

 

 

Swing počtvrté….tentokráte 27.10. 2012, tedy opět v sobotu od 16 hodin, nejspíš v komorní atmosféře cukrárny.  Swingovou specialitkou bude pravá francouzská palačinka se slaným karamelem. Je to neopakovatelná lahůdka, kterou stojí za to přijít ochutnat a při ní pokukovat po ladných pohybech tanečníků…Nebojte se špatného počasí a přijďte se potěšit!

  

VÁNOČNÍ   CUKROVÍ  !!!!!

 

Nechceme ve Vás vyvolávat paniku z blížících se vánoc, ale pomoci Vám s nimi. Napečeme za Vás chutné a opravdu domácí cukroví z kvalitních surovin, o čemž se můžete přesvědčit během října, kdy budeme přijímat Vaše objednávky. V nabídce máme 7 druhů cukroví, které můžete objednat jako směs v cene 350 Kč za kilogram, nebo si vybrat jednotlivé druhy v různých cenových relacích. Přijďte ochutnat a přesvědčit se, že letos Vám jedna starost zmizí ze seznamu vánočních povinností.

 

 

 

  Swing v kavárně potřetí: 29.9. 2012 

Akce podobná těm předchozím, baví nás a baví…takže v nás spěje rozhodnutí,vytvořit z ní pravidlo. Takže každou poslední sobotu v měsíci, neřekne-li výloha jinak, si můžete přijít pro svou dávku nostalgie, dobrého pití a sladkého mámení, doprovázené ukázkami a nácvikem smyslného lindy, lindy hop, šimi, charlestonu…atd. Budete srdečně vítáni a to za jakéhokoli počasí!

Swing v kavárně - 1.9.2012

V sobotu 1.9. od 16.hod uzavřeme letní sezónu v naší cukrárně.
Doufáme, že si k nám najdete cestu.

 

Swing v kavárně - 4.8.2012

V sobotu 4.8. od 16 hodiny posloucháme a tančíme v cukrárně Swing.
Tancechtivé zaučí taneční profesionálové, dobové kostýmy vítány.
Sekt s jahodou nebo ořechový chlebíček s vinným šodó atmosféru podtrhnou.

Přijďte!


Sobotní swing se stal úžasnou akcí díky atmosféře, kterou se Vám , naši milí hosté , podařilo vytvořit. Velký dík patří tanečníkům,na kterých bylo znát nadšení a radost z hudby a pohybu, a které pak dokázali přenést i na nás posluchače a diváky.
Pokusíme se o zopakování, snad v sobotu 1.9. od 16.hod a uzavřeme tak letní sezónu v naší cukrárně.
Doufáme, že si k nám najdete cestu.
Tímto se celá rodina Janoštíků také zavazuje k tomu,že se pokusí zlepšit kvalitu obsluhy...jsme nadšení amatéři,ale pracujeme na tom, abychom se stali profesionály!

Těšíme se na Vás.